'Türkiye'den Rus Turistleri Alın' Geriye Ne Kalır Ki?

Bakmayın siz görünüşlerin soğuk olduğuna, çok sıcak insanlardır aslında Rus turistler. Onlar, Türkiye’ye gelmezse, Türkiye’de neler değişir, neler. Rus turistlerin kıymetini bilemeyenler için hazırladık, ‘Türkiye’den Rus turistleri alın, geriye ne kalır ki?

Rus kadını ‘out’, Türk kadını ‘in’

Facebook'ta Beğen:

Değişimin başlama noktası güzellik kavramlarında yaşanacak. Rus turistlerin gelmemesi, Türk kadınlarının kısmetlerini kesin olarak arttıracak. Türk kadınlarının bu duruma bakış açılarının olumlu olacağı kesin. Güç artık onların elinde. Türk kızlarını beğenmeyen ve Ruslar'la kıyaslayan erkekleri, saatin hiç ilerlemediği ve kadınların her türlü sinir edici eziyetler yapacağı zor günler bekliyor.

Tük erkeklerinin psikolojisi yerlerde

Türk erkeklerin yaşayacağı psikolojik bunalım, cinsel problemleri de beraberinde getirecektir. Tüm Türk erkeklerini olumsuz etkileyecek olan bu durum, erkeklerde görülen intihar sayılarında artış yaşanmasına bile sebep olabilir.

Erkekler arasında ayrım yok

‘Vallaa ben her zaman Türk kadınlarının tarafını tuttum, dimi lan?..’ tarzında cümlelerle kendini topluluktan sıyırmaya çalışan arkadaşlar boşa kürek çekmesin. ‘Her Türk erkeği, bu acıyı tadacak’. Anca beraber, kanca beraber.

Türk kadınları istediği gibi at koşturacak

Türk kadınlarının bu durum karşısında burnundan kıl aldırmayacağı kesin. Tüm kozları eline alan Türk kadınları, artık ülkenin mutlak hakimi.

Hükümetin; ‘eş bulamayan bize başvursun’ vaadi oyları %90’a çıkarabilir

Bu durum hükümeti tarihi bir farkla meclisin mutlak hakimi konumuna getirebilir. Rus turistlerin aniden yok oluşu, Türk kadınlarının mutlak hakimiyeti vs. Sonucunda, Türk erkeklerinin bu vaadi göz ardı etmesi mümkün değil.

‘Biz eskiden Rus turistlerle’ diye başlayan hikayeler pür dikkat dinlenecek

Yeni nesil bu konuda çok şansız kalacak. Özellikle ‘Bir gün Antalya’da oturuyoruz. Hava sıcak. Bir baktım yine Rus turist gurubu geliyor karşıdan...’ gibi cümlelerle başlayan hikayeler, genç Türk erkekleri tarafından pür dikkat dinlenecek. Köroğlu hikayelerinin yerini, ‘Rus turist efsaneleri’ alacak.

Geçiş döneminden önce yeterince Rus turistle tanışamayanlar

İşte onlar, acıların en büyüğünü yaşayacak olan erkekler. Psikoloji kavramı onlar için olmayan bir kavram haline dönüşecek. Antalya tatillerini erteledikleri için kendilerine kızacaklar, belki ilaçlara daha sonrada psikologlara sığınacaklar ama hiç bir şey fayda etmeyecek. Ağlamaktan gözlerini kaybedenler bile olacak.

Sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı, tarih sayfalarında kaybolacak

Sadece erkeklerin anlayabildiği o özel gün, tarih sayfalarında kaybolmaya yüz tutacak. Erkeklere özel hiç bir şey kalmayacak. Türk kadınları, tüm özel anları işgal edecekler. Onlar ne isterse, o olacak.

İşsizlik ve terör sorunu bitecek, tüm ülke ‘Türk erkekleri sendromu’ sorununa çözüm arayacak

Ülkenin en büyük problemi ‘Türk erkekleri sendromu’ olacak. Ülkenin tüm diplomatik kaynakları bu sorunu çözmek için harcanacak, özel fonlar oluşturulacak, hatta dünyaya yardım çağırısında bile bulunulacak. Ancak nafile, İsviçreli bilim adamları bile bu duruma çare bulamayacak. 

Umuda yolculuk, Ege’den Karadeniz’e taşınacak

Umuda yolculuk için Türk erkekleri Karadeniz’e akın edecek. Tüm dünya basını, ‘Türk erkeklerin umuda yolculuğu’ diye haberler yapacak. Bununla ilgili filmler çekilcek ve belki de bu filmler Oscar alacak. 

Facebook Yorumları