Orlando Logo

Nasıl Çalışıyoruz? Mynet Trend'de her haberin bir tarzı var.

01

Sıradışı Fikirler

Mynet Trend sıradışı fikirleri kaliteli içeriklere dönüştürerek, kullanıcılarına alternatif haber ve bilgi kaynağı sunmaktadır.

İçerik Konseptleri

Belirlenen amaç doğrultusunda çalışmalar yapılarak içerik stratejisi, formatı ve başlığı çeşitli araçların yardımıyla en iyi sonuç verecek şekilde belirlenir.

Organik Yayılma

İçerikler, sosyal platformlarda paylaşma dürtüsü oluşturmakta ve hedef kitleye organik şekilde ulaşmaktadır. Çalışma sonunda yayına devam eden içerik birebir ilgili kitleye ulaşmaya devam edecektir.

Rakamlarla Mynet Trend Google Analytics datasına göre (Ocak 2015)

49%

Mobil Cihazlar

50%

Sosyal Trafik

52%

Kadın Kullanıcı

0
ZİYARET
0
GÖRÜNTÜLENME

Neden Yer Almalısınız?

Marka mesajının kullanıcıların ilgilendikleri içeriklere, içeriğin doğallığını bozmayacak şekilde yerleştirilmesine dayanan Native Reklamlar, yüksek kullanıcı etkileşimi ile markalar için umut vaat eden bir reklam modeli.

Mynet Trend ziyaretçilerinin %76'sının 34 yaşın altında olduğunu biliyor muydunuz?
Mynet Trend altında yer alacak olan profilleriniz ve profilinizde yer alacak içerikler ile o içeriğe direkt ilgi duyan kullanıcıya erişebilir, mesajınızı bu kullanıcılara duyurabilirsiniz.
Markanın amacına ve hedef kitlesine uygun çalışmalarda içerik ve reklam bütünlüğü sağlanmaktadır.
Böylece sayfanın ulaştığı kullanıcıların %84'ünden fazlası sayfa ile etkileşime geçer ve dolayısıyla kampanyanın hedeflerine ulaşır.
Sponsorlu içerik çalışmaları kampanyaya uygun şekilde yapılır. Öncesi ve sonrasıyla karşılaştırmalı içeriklerden, liste çalışmalarına, video içeriklerden, farklı test/quiz kurgularına kadar bir çok seçenek değerlendirilebilir.
CPE (Cost-per-Engagement) yönteminde kullanıcının sayfada en az 30 saniye geçirmiş olması, sayfanın aşağıya doğru okunma yüzdesi gibi kriterlere bakılır.
İçeriği tüketen gerçek kişi sayısı, ortalama geçirilen süre ve toplam paylaşım sayısıyla ilgili detaylı bilgiler kampanya sonunda firmaya sunulur.

Reklam Ürünleri. We believe in credibility so take us serious

02

Markanıza Özel Sosyal İçerikler

Mynet Content Studio'nun yaratıcı ekibi tarafından, mizahtan ilham verici bilgilere kadar değişiklik göstermekte olan içerikler üretilmektedir. İçerikler, markanın istekleri ve temasıyla bağ kuracak şekilde liste, infografik, test gibi kurgular ile oluşturulmakta ve kullanıcıları içeriği paylaşmaları için teşvik etmektedir.

Video Prodüksiyon

Yılların deneyimine sahip Mynet Video Prodüksiyon ekibiekibi sosyal web için tasarlanmış orijinal video içeriği üretmektedir. Masaüstü yayıncılık, stüdyo çekimi ve dış çekim formatlarında üretilen videolar ile, bu yönde çalışmalar yapmak isteyen markalar için ideal bir çözüm sunulmakta.

Promosyon Alanları

Markalar tarafından hazırlanmış veya Mynet Content Studio tarafından üretilmiş tüm içerikler için Mynet Trend genelinde native şekilde entegre alanlarda, ana sayfada, site genelinde ve mobilde tanıtım yapılmasıdır. Başarıyı optimize etmek ve en fazla performans gösteren içerikleri site genelinde listeleyerek tanıtımını yapmak için tasarlanmıştır. Native alanlarda tıklanma oranlarının, banner reklamlarında endüstri standardının 10.2x katı olduğu görülmüştür.

Sosyal Dağılım Kanalları

Sosyal ağlar ve sosyal feedler aracılığıyla haberleri ve içeriğin kitleye ulaştırılması sürecidir. Mynet Trend'in sosyal medya ekibi bu süreçte uzmanlaşmıştır ve sosyal ağlarda yerli reklamlarla markalı içeriklerin tanıtımını yapar. Belirli kitleleri hedefleme ve onlara ilgilerini çekecek içerikleri sunmak adına tüm Mynet sosyal medya hesapları kullanıldığı gibi, anlaşmalı sosyal medya hesaplarıyla da çalışmalar genişletilebilmektedir.

Başarı Hikayeleri. Örnek sponsor içeriklerimizden bazıları...

03
demo image
coca-cola
Coca-Cola
Masalları hepimiz çok seviyoruz. Hepimiz masallarla büyüdük ne de olsa. İyiyi, güzeli, mutluluğu masallardan öğrendik. Peki hepsi bu kadar mı? Tabii ki hayır. Görelim bakalım, başka neler öğrendik. İçeriği Gör

İletişim. Adres, telefon, mail...

04

Bize Ulaşın

Adres

ITU Ayazağa Kampüsü, Arı Teknokent 2, B blok Kat: 6 34469

Maslak, Sarıyer, İstanbul


Telefon

0212 365 95 15


 


Sosyal Medya