7 Riyakarlık Örneği

Maalesef çok eski çağlardan beri insanlığın çoğu yardım etmek yerine akıl vermek istemiştir. Lakin bu insanların riyakar oluşu verdikleri akla kendilerinin de uymamasıdır.

1.'' Çalış, çalış '' diyerek çalışkanlıktan dem vuranların genelde zengin ya da tembel oluşu.

7 Riyakarlık Örneği
Facebook'ta Beğen:

2.İnsanlar ilişki konusunda daima akıl vermeye hazırdır lakin her biri yalnızlığın kitabını yazmıştır. Ayrıca sosyal medyada kendilerini bekar tanıtıp tek gecelik ilişki arayanların sayısı küçümsenmeyecek derecede çoktur.

7 Riyakarlık Örneği

3. '' Biz sizi ararız '' yüzyılın en büyük yalanları içerisinde hatrı sayılır bir dereceye ulaştı. Patronların bu riyakarlığı insanları canından bezdirmiştir.

7 Riyakarlık Örneği

4. Yaradan'ın da en nefret ettiği riyakarlık örneği '' Allah ile aldatmak'tır '' Bu insanlar sürekli dinden dem vururlar lakin kendileri on numara sapıktır.

7 Riyakarlık Örneği

5. '' 5 dakikaya geliyorum '' yalanların taç giymiş halidir. Bu insanların bir kampa alınıp günde beş kere beşer dakika dövülmesi gerekmektedir.

7 Riyakarlık Örneği

6. '' Sorun sende diil, bende '' kraliyet ailesi sınıfı riyakarlık örneğidir. İnsanların korkak olmasından dolayı kişileri duygusal çöküntülere maruz bırakan çok lanet bir davranış şeklidir.

7 Riyakarlık Örneği

7. Sürekli '' empati, başkalarını anlamaya çalış '' diyenlerin anlayışı kıt barzo oluşu. Bu riyakarlık türü insanın günah çıkarması için icat edilmiştir. Bu tavsiyelerde bulunanlar genelde anlayışsız ve kulaktan dolma bilgilere sahiptir.

7 Riyakarlık Örneği

Facebook Yorumları